KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246291
nr 1424 6291
Jens Mathisen
(1926-2003), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 71. Olja på pannå, 16x21, yttermått inklusive ram: 22x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:50:12
100 kr
150 kr
250 kr
Jens Mathisen
Läs mer om Jens Mathisen